آیا دل آقا شاد می شود؟؟؟ «ویژه محرم»


همه مردم شهر عزیزمان میدانند که اوج کار فرهنگی هیئتهای مذهبی،در محرم است و قشر مذهبی شهر،تمام تلاش خود را می کند که در محرم،بهترین مراسم و با اخلاص ترین مراسم برگزارشود و نباید هیچ مراسمی تضعیف شود.

در چند سال اخیر شاهد بودیم که هر کدام از هیئت ها در یک مکان خاص،در ماه محرم به عزاداری می پرداختند ، که واقعاً هر کدام از هیئت ها ، در جذب نوجوانان به هیئت های مذهبی موفق عمل کرده اند ولی ما در این شهر می توانیم کار بزرگتری را انجام دهیم ، می توانیم جمعیت بیشتری را با معارف اسلامی آشنا کنیم. می توانیم شکوه همدلی و اتحاد خود را به جامعه ثابت کنیم.

همه ی این امور به این بستگی دارد که در محرم امسال همه هیئت های مذهبی ، در قالب یک هیئت باهم متحد شوند و مراسم باشکوهی را برگزار کنند که اگر این اتفاق خوب بیفتد، ما شاهد این خواهیم بود که بزرگترین مراسم عزاداری محرم در تمام شهرستان و حتی شهر اهواز ،در ملاثانی انجام شود ،  ما شاهد جذب حداکثری جوانان به سمت معارف اسلامی و اهل بیت (علیهم السلام) خواهیم بود ، ما شاهد این خواهیم بود که در یک مراسم هیئتی بیش از صدها نفر شرکت خواهند کرد که در چند سال اخیر بی سابقه خواهد بود.  اگر مسئولین هیئتها با هم متحد شوند و این حرکت با برکت و عظیم صورت بگیرد آن وقت است که می توانیم ادعا کنیم که در مسیر ظهور آقا،حرکت کرده ایم ،آن وقت است که می توانیم ادعا کنیم زمینه ساز ظهور آقا هستیم،        

آن وقت که می توانیم بگوئیم امام زمان(عج) از ما راضی و خشنود است .آری حضرت ولی عصر (عج) از ما اتحاد و همدلی می خواهد و چه خوب است که این حرکت عظیم از محرم امسال شروع شود که هر حرکتی با توسل به آقا اباعبدالله الحسین(ع) صورت گیرد حتماً موفق می شود و به نتیجه می رسد.

لذا ما منتظر می مانیم که در محرم امسال دل آقا امام زمان (عج) از ما راضی شود و دعای خیر آن حضرت بدرقه راه ما باشد.

یا حسین گفتیم و عشق آغاز شد...

                                                                                                                                                             والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

"هیئت محبین العباس(ع) ملاثانی" :: موضوعات مرتبط: مهدویت، اهل بیت (علیهم السلام)
نویسنده : خادم الزهرا(س)
تاریخ : جمعه بیست و یکم مهر ۱۳۹۱